Llineer kılavuzlama sistemleri, lineer modüller, ayar somunları ve açılı redüktör

NADELLA  : Müşterilerin talepleri üzerine özel çözümler.

Nadella, Fransız bir iğneli rulman üreticisinin İtalya şubesi olarak 1963 yılında Nadella Cuscinetti S.p.A adıyla kurulmuştur. Başlarda bir dağıtım ve satış noktası olan ofis, birkaç yıl sonra ilk olarak otomotiv piyasasının talebi üzerine ve sonraları da daha farklı uygulama alanlarında kendi ürünlerinin tasarımı ve üretimini üstlenmiştir.

Nadella’nın geleneksel ticari faaliyeti, Fransız üretimi iğneli rulman satışına dayanmaktadır, fakat sonra yeni ürün serileri geliştirilmiştir. Bu ürünler ağırlıklı olarak lineer kılavuzlama sistemleri, lineer modüller, ayar somunları ve açılı redüktörlerdir. Lineer kılavuzlama sistemlerinin tasarımı ve üretimi, yalnızca standart ürünlere yönelik değil; aynı zamanda müşterilerin talepleri üzerine özel çözümlere de yöneliktir.

Bu amaçla da Teknik Ofis’imiz, “Araştırma ve Geliştirme” faaliyeti dışında ayrıca, yatak sistemleri mühendisliği alanında müşterilerimize her bakımdan destek sağlamaktadır. Merkez ofisimiz Milan’da, Via Melette n°16’da bulunmaktadır. Ayrıca Teknik, Ticari ve İdare Ofisleri de buradadır.

Nadella İğneli Rulman